Przenoszenie pianina to bardzo delikatna czynność, która wymaga staranności specjalisty. Zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, dlatego stworzyliśmy wszystkie niezbędne mechanizmy, aby ten cel osiągnąć. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów do przewozu pianin i dużych przedmiotów oraz profesjonalnymi kierowcami, którzy czuwają nad bezpieczeństwem Państwa mienia podczas transportu. Organizujemy transport z jednego miasta do drugiego. Przeprowadzka domu lub biura może być męczącym zadaniem. Wymaga zainwestowania czasu i pieniędzy, dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Nasza firma oferuje usługi najwyższej jakości w przystępnych cenach. Co najważniejsze – do każdego przedmiotu podchodzimy z wielką troską i szacunkiem!

Transport pianina i ciężkich mebli w Krakowie. Rzetelnie, szybko, bezpiecznie. Pianina to jedne z najdroższych przedmiotów, które trzymamy w naszych domach. Każde z nich ma swoje niepowtarzalne brzmienie i jest częścią naszych wspomnień. Dlatego też przeprowadzka pianina to nie jest zwykła praca.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo różnych fortepianów, ale najpopularniejsze z nich to Yamaha, Steinway, Bosendorfer i Grotrian-Steinweg. Nowy instrument wysokiej jakości kosztuje od 6 000 do 15 000 dolarów (a nawet więcej), w zależności od producenta, modelu i dodatkowych opcji.

Pianina produkowane są w różnych rozmiarach i kształtach. Mogą to być: fortepiany (ponad 5 stóp długości), pianina (do 4 stóp), pianina studyjne lub szpinetowe (między 3 a 4 stopami długości). Ma to również wpływ na ich wymagania transportowe.

Niezawodność. Nie musisz się martwić o swój cenny ładunek – nie będziesz się martwić, że zostanie uszkodzony podczas transportu lub zagubi się gdzieś po drodze. Każdą z naszych przesyłek ubezpieczamy, dzięki czemu możesz być pewien, że otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz zobacz na przeprowadzkilider.pl

Bogata oferta Przeprowadzek w Krakowie

Pianina i inne ciężkie meble możemy przewieźć z Krakowa w dowolny zakątek Polski, jak również za granicę. Nasza firma oferuje następujące rodzaje usług:

transport pianin i ciężkich mebli w Krakowie;
– transport pianin i ciężkich mebli na terenie całego kraju;
– transport pianin i innych ciężkich mebli do innych krajów (np. Niemcy, Hiszpania);

Świadczymy również takie usługi jak:

– wywóz starych pianin i innych przedmiotów wielkogabarytowych (np. lodówek, pralek) w Krakowie;
– przeprowadzki do mieszkań lub domów w związku ze zmianą sytuacji życiowej lub przebudową domu;
– transport zagraniczny (w tym dostawa na adres zagraniczny).

Czas

Transport ciężkich mebli, w tym pianin, może być wykonany w krótkim czasie w zależności od tego, gdzie będą one przenoszone oraz od wielkości i rodzaju pojazdu użytego do transportu. Transport ciężkich przedmiotów i mebli może być bezpiecznie i profesjonalnie przewieziony przez doświadczonych kierowców, którzy posiadają niezbędne doświadczenie w przenoszeniu takich przedmiotów. Firmy zajmujące się transportem fortepianów dysponują zazwyczaj szeroką flotą różnego rodzaju pojazdów, co pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego dla Państwa potrzeb.
Najlepszym rozwiązaniem podczas planowania Pańskiej przeprowadzki jest skontaktowanie się z nami. Mamy doświadczenie w transporcie ciężkich mebli, dysponujemy niezbędnym sprzętem, a także odpowiednimi ludźmi do tej pracy. Cenimy sobie naszych klientów i ich zdanie, dlatego otrzymają Państwo wysokiej jakości usługę w przystępnej cenie. Transport pianina lub innych ciężkich mebli to coś więcej niż tylko przejazd z jednego punktu do drugiego. Ważne jest również, aby transportowane przedmioty były odpowiednio zabezpieczone podczas tego procesu. Dlatego zainwestowaliśmy w najwyższej jakości materiały i urządzenia pakujące, które pozwalają nam na bezpieczny transport dużych przedmiotów.

Kraków to najpiękniejsze i najbardziej znane miasto w Polsce, centrum kulturalne i naukowe kraju. W mieście tym znajduje się wiele ciekawych i ważnych miejsc. Jeśli przyjedziesz do Krakowa powinieneś zobaczyć je wszystkie. A jeśli potrzebujesz przewozu mebli, pianina lub innych ciężkich przedmiotów, które mają być dostarczone do Ciebie, zajrzyj na naszą stronę internetową.